BIG32RBPSS-1
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Vestavěný gril Napoleon BIG 32 NEREZ
Vestavný plynový gril Napoleon BIG 32 v nerezovém provedení určený pro venkovní kuchyně

| Rozměry grilu (v x š x h) | 85 x 61 x 70 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | nerezový rošt WAVE 75 x 46 cm |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Základní vybavení | nerezový rošt, teploměr s ciferníkem, 4 nerezové hořáky, 1 zadní hořák, zapalování JET FIRE, ohřívací rošt, podsvícené knoflíky, elektrický otočný rožeň |
| Barva | nerezová |
| Příkon | 24,5 kW |
| Záruční doba | 15 let |
| Hmotnost transportního balení | 82 kg |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 79 x 89 x 105 cm |
79 990 Kč
87 990 Kč
91 990 Kč
112 990 Kč
63 990 Kč
74 990 Kč
177 990 Kč
122 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
69 990 Kč
149 990 Kč
84 990 Kč
68 990 Kč
87 990 Kč
6 199 Kč
163 990 Kč
106 990 Kč
106 990 Kč
9 320 Kč
159 900 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....