Jakou použít vložku na dřevěné uhlí do plynového grilu Napoleon?

Dobrý den, zakoupili jsme si u vás plynový gril Napoleon Rogue 525. Bude do něj pasovat zásobník na uhlí pro plynové grily Napoleon? Poradíte mi, jak ho v grilu použít? Děkuji.
Luboš K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Vámi zmiňovaný zásobník na uhlí pro plynové grily Napoleon bude do grilu Napoleon Rogue 525 dokonale pasovat - je pro něj přímo určený. Zásobník umožní majitelům plynových grilů vychutnat si i grilování na dřevěném uhlí, aniž by si museli pořizovat další gril. Dále můžete zásobník používat při zauzování grilovaného masa za pomoci udících lupínků. 

zásobník na dřevěné uhlí Napoleon

Grilování na dřevěném uhlí či briketách v plynovém grilu Napoleon

Jestliže si chcete při grilování na plynovém grilu vychutnat i vůni dřevěného uhlí či briket, nemusíte zoufat. U plynových grilů Napoleon můžete díky speciálnímu zásobníku na uhlí pro plynové grily Napoleon grilovat i na dřevěném uhlí či briketách. Záleží, co je Vám při grilování sympatičtější. V první řadě je třeba sundat z grilu grilovací rošt a následně i chrániče hořáků. Zásobník naplníme dřevěným uhlím nebo briketami a položíme ho přímo na hořáky grilu. Vrátíme zpět do grilu grilovací rošty. Zapálíme gril a počkáme, než nám začnou hořet první brikety. Poté zavřeme víko grilu a počkáme, až se brikety rozhoří. Pak už můžeme hořáky grilu vypnout a nechat hořet pouze brikety. Grilování na dřevěném uhlí může začít a už záleží pouze na Vás, jak moc chcete mít maso propečené.

zásobník na dřevěné uhlí Napoleon

Uzení na plynovém grilu Napoleon

 Zásobník můžeme v plynových grilech používat i na zauzování - nebudeme tak ochuzeni ani o příjemnou vůni dřeva. V rohu zásobníku je na to určená speciální přihrádka. Právě sem se vkládají udící lupínky. Nesmíte však zapomenout před umístěním do zásobníku lupínky namočit do studené vody po dobu minimálně 30 minut, aby nešlo k jejich okamžitému vzplanutí. Udící lupínky Napoleon jsou nabízeny v několika příchutích - můžete si vybrat mezi vůněmi jablka, švestky, třešně, hickory a mesquite. Udící lupínky vybíráme hlavně podle masa, které budete grilovat. K rybám se určitě hodí jiná příchuť než třeba k hovězímu masu. Jestliže najdete v uzení na grilu zalíbení, určitě neváhejte sáhnout po zásobníku na udící lupínky Napoleon, který se pokládá přímo na grilovací rošty. 

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství k plynovým grilům Napoleon, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit