Jaký pořídit gril na sele?

Dobrý den, prosím Vás o pomoc. Potřebujeme pro naši restauraci zakoupit gril, který zvládne ugrilovat i malé sele. Máte pro nás nějaký typ na gril na sele?
Zdeněk P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Naprosto rozumíme situaci, kdy se Vám v restauraci sejde větší počet lidí na grilovačku a Vy je potřebujete nakrmit všechny v jeden okamžik. Grilované sele je pro tyto účely naprosto perfektní. V nabídce samozřejmě máme i grily, do kterých se menší sele naprosto pohodlně vejde. Můžete si dokonce vybrat, zda byste raději volil plynový gril či gril na dřevěné pelety. 

Plynový gril na sele 

Jeden z osvědčených grilů právě na grilování selete je kanadský plynový gril Napoleon Prestige 665. V tomto grilu je možné grilovat sele na otočném rožni, díky kterému bude bude rovnoměrně ugrilované ze všech stran. Navíc rošty v grilu zůstanou volné a lze je využít pro grilování kuřat, pečeně, či příloh k masu. Díky osvětlené komoře máte přehled o grilovaném mase i v pozdních večerních hodinám. 

gril na sele napoleon

Máte obavy, že grilované maso na plynovém grilu přijde o tu správnou vůni dřevěného uhlí? I na toto výrobce pamatoval. Ke grilu si můžete dokoupit zásobník na dřevěné uhlí Napoleon, který se umisťuje nad nerezové hořáky. Zásobník naplníte buď dřevěným uhlím nebo grilovacími briketami a umístíte ho pod rošty grilu. Můžete použít i udící lupínky, ty ale nesmíme zapomenout před umístěním do zásobníku namočit alespoň na 30 minut do studené vody. 

Peletový gril na sele

Další možností pro grilování selete je peletový gril Pit Boss Pro Series 1600 Wifi. Jak už jeho název napovídá, gril funguje na dřevěné pelety, které se sypou do bočního zásobníku. Odtud jsou pomocí robustního železného šneka podávány do spalovací komory. Zásobník má kapacitu 9 kg dřevěných pelet, což Vám vystačí na cca 12 hodin grilování. 

sele na grilu

K peletovým grilům výrobci nedodávají otočné rožně a tudíž se v tomto grilu sele griluje na litinových roštech. Ohledně propečenosti masa nemusíte mít žádné obavy. Ke grilu jsou dodávány dvě teplotní sondy, díky kterým budete mít přehled o teplotě uvnitř masa. Na ovládacím panelu si jednoduše nastavíte požadovanou teplotu i čas, po který se má maso grilovat. Zobrazuje se Vám zde i aktuální teplota uvnitř grilovací komory a teplota v mase. Gril navíc můžete ovládat pomocí mobilní aplikace ve vašem telefonu. 

peletový gril pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů, peletových grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit