10804
Pit Boss
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Pit Boss Pro Series 1600 Wifi
Gril na dřevěné pelety Pit Boss Pro Series 1600 Wifi PB1600PS1 s masivními litinovými rošty
| Rozměry grilu (v x š x h) | 159 x 140 x 82 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 14 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | 4 dílný litinový, porcelánem potažený rošt |
| Základní vybavení | LCD displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, kyblík na tuk, čtyři hlavní litinové rošty s porcelánovým povrchem, střední a vrchní rošt, přední sklopná police, boční police s háčky na nástroje, 2 teplotní sondy |
| Hmotnost | 110 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 82 °C - 260 °C (přímý plamen až 500 °C) |
Jsem spokojen, už bych neměnil. Měl jsem pkyn i elektriku, tohle převalcovalo vše na plné čáře!
29 990 Kč
51 990 Kč
41 990 Kč
15 990 Kč
24 990 Kč
42 990 Kč
57 990 Kč
14 990 Kč
109 990 Kč
24 990 Kč
34 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
94 990 Kč
25 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
26 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
47 592 Kč
39 990 Kč
34 990 Kč
18 990 Kč
24 990 Kč
42 492 Kč
54 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...