TFB65BLFC
Traeger
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:42 490 Kč
Sleva41 %
ušetříte17 500 Kč
Peletový gril Traeger IRONWOOD 650
Perfektně vybavený americký gril na dřevěné pelety od výrobce Traeger v moderním černém designu




| Rozměry grilu (v x š x h) | 119 x 116 x 68 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 9 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | porcelánem potažený rošt |
| Základní vybavení | grilovací rošty ve dvou úrovních, digitální panel s přehledným displejem Arch D2, zásobník na pelety s kapacitou 9 kg a integrovaným senzorem, bezdrátová technologie WiFIRE® pro pohodlné ovládání, sonda do masa, kolečka pro snadnou manipulaci, odkládací polička s háčky a kbelík na odkapávání tuku. |
| Hmotnost | 68 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 75 °C - 260 °C |
57 990 Kč
109 990 Kč
51 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
28 990 Kč
41 990 Kč
25 990 Kč
27 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
15 990 Kč
23 990 Kč
25 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
39 990 Kč
47 592 Kč
33 990 Kč
39 912 Kč
17 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
63 640 Kč
46 640 Kč
19 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...