TBB86RLGI
Traeger
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Traeger TIMBERLINE
Nejnovější generace grilů na dřevěné pelety Traeger Timberline s indukčním vařičem
| Rozměry grilu (v x š x h) | 130 x 150 x 64 cm |
| Palivo | dřevěné pelety |
| Grilovací rošt | 3x nerezový rošt |
| Systém zapalování | keramický zapalovač |
| Hmotnost | 107 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 10 let |
| Provozní teplota | 75 °C - 260 °C |
| Hmotnost transportního balení | 112,9 kg |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 110 x 59 x 122 cm |
29 990 Kč
51 990 Kč
41 990 Kč
15 990 Kč
24 990 Kč
42 990 Kč
57 990 Kč
14 990 Kč
109 990 Kč
24 990 Kč
34 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
25 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
26 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
47 592 Kč
39 990 Kč
34 990 Kč
18 990 Kč
24 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...