BRO-493055EU
Broil King
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Broil King Crown 400
Gril na dřevěné pelety Broil King Crown Pellet 400 s masivními litinovými rošty a otočným rožněm
| Rozměry grilu (v x š x h) | 134 x 65 x 110 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 8 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | litinový rošt 65 x 44 cm, dohřívací mřížka 68 x 18 cm |
| Základní vybavení | přehledný LCD displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, miska na odkapávající tuk, litinové rošty, dohřívací rošt, 2x teplotní sonda do masa, zásobník pelet, zdvihač roštů |
| Hmotnost | 62 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocelová konstrukce 2 mm |
| Záruční doba | 5 let na grilovací komoru, 2 roky na ostatní části |
| Provozní teplota | 80 °C - 315 °C |
57 990 Kč
109 990 Kč
51 990 Kč
24 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
28 990 Kč
41 990 Kč
25 990 Kč
27 990 Kč
20 990 Kč
15 990 Kč
23 990 Kč
25 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
39 990 Kč
47 592 Kč
33 990 Kč
39 912 Kč
17 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
63 640 Kč
46 640 Kč
19 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...