11198
Pit Boss
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Pit Boss Classic 700 Onyx
Peletový gril Pit Boss Classic 700 z limitované edice Onyx s masivními smaltovanými rošty
| Rozměry se zavřeným poklopem | 116 x 119 x 69,6 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 8 kg |
| Systém zapalování | elektronický zapalovač |
| Grilovací rošt | porcelánem potažený grilovací rošt |
| Základní vybavení | dotykový displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, kyblík na tuk, porcelánem potažené rošty, vrchní rošt, boční police s háčky na nástroje, 1 sonda do masa |
| Hmotnost | 54 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | vysoce kvalitní ocel s práškovým nástřikem |
| Záruční doba | 2 roky |
14 990 Kč
57 990 Kč
109 990 Kč
51 990 Kč
24 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
28 990 Kč
41 990 Kč
25 990 Kč
27 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
15 990 Kč
25 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
39 990 Kč
47 592 Kč
33 990 Kč
39 912 Kč
17 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
19 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
28 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...