TFB57PUBE
Traeger
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Traeger PRO SERIES 22
Perfektně vybavený americký gril na dřevěné pelety od výrobce Traeger v moderním černém designu
| Rozměry grilu (v x š x h) | 124 x 104 x 69 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 8 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | porcelánem potažený rošt |
| Základní vybavení | grilovací rošty ve dvou úrovních, digitální panel s přehledným displejem, zásobník na pelety s kapacitou 8 kg, 2x sonda do masa, kolečka pro snadnou manipulaci a kbelík na odkapávání tuku. |
| Hmotnost | 47 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 75 °C - 230 °C |
29 990 Kč
51 990 Kč
41 990 Kč
15 990 Kč
24 990 Kč
42 990 Kč
57 990 Kč
109 990 Kč
24 990 Kč
34 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
94 990 Kč
25 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
26 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
47 592 Kč
39 990 Kč
34 990 Kč
18 990 Kč
24 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...