BRO-496055EU
Broil King
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Broil King Regal 500
Gril na dřevěné pelety Broil King Regal Pelet 500 s masivními litinovými rošty a otočným rožněm
| Rozměry grilu (v x š x h) | 149 x 73 x 126 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 10 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | litinový rošt 81 x 49 cm, dohřívací mřížka 74 x 19 cm |
| Základní vybavení | elektrický otočný rožeň, přehledný LCD displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, miska na odkapávající tuk, litinové rošty, dohřívací rošt, boční police, 2x teplotní sonda do masa, zásobník pelet, komín s uzávěrem Roto-Draft, zdvihač roštů |
| Hmotnost | 115 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocelová konstrukce 2 mm |
| Záruční doba | 5 let na grilovací komoru, 2 roky na ostatní části |
| Provozní teplota | 80 °C - 315 °C |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 124 x 58 x 76 cm |
14 990 Kč
57 990 Kč
109 990 Kč
51 990 Kč
24 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
28 990 Kč
41 990 Kč
25 990 Kč
27 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
15 990 Kč
23 990 Kč
25 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
39 990 Kč
47 592 Kč
33 990 Kč
39 912 Kč
17 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
19 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
28 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....