10805
Pit Boss
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Stolní peletový gril Pit Boss Navigator 150
Stolní gril na dřevěné pelety Pit Boss PB150PPS s posmaltovanými ocelovými rošty
| Rozměry grilu (v x š x h) | 68 x 38 x 47 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 2,3 kg |
| Systém zapalování | elektrický zapalovač |
| Grilovací rošt | porcelánem potažený ocelový rošt |
| Základní vybavení | LCD displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, kyblík na tuk, rošty s porcelánovým povrchem, střední a vrchní rošt, teplotní sonda do masa |
| Hmotnost | 19,7 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 82 °C - 260 °C (přímý plamen až 500 °C) |
14 990 Kč
57 990 Kč
109 990 Kč
51 990 Kč
24 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
28 990 Kč
41 990 Kč
25 990 Kč
27 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
23 990 Kč
25 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
39 990 Kč
47 592 Kč
33 990 Kč
39 912 Kč
17 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
19 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
28 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....