Jaká je spotřeba pelet při grilování v peletovém grilu Pit Boss?

Dobrý den, jakou má prosím Vás peletový gril Pit Boss spotřebu dřevěných pelet během grilování?
Pavel P.

Naše odpověď:

peletový gril pit boss

Peletový gril Pit Boss Pro Series 1600 Wifi 

Dobrý den, Pavle, děkujeme za otázku. Bohužel přesná spotřeba nelze určit. Záleží na tom jak dlouho a na jak vysokou teplotu budete maso grilovat, což odvíjí od velikosti masa (např. větší kusy masa v celku se grilují pomalu a na nižší teploty). Pří nastavené teplotě 107 °C by spotřeba pelet neměla přesáhnout 0,5 kg pelet za hodinu grilování.

Když má například peletový gril zásobník na 14 kg, vychází to na přibližně 28 hodin grilování. Dalším faktorem, který ovlivní spotřebu pelet při grilování je venkovní teplota. Spotřeba bude daleko vyšší, pokud se rozhodnete grilovat v zimě, protože gril bude potřebovat daleko více energie, aby se dostal potřebnou teplotu.

peletový gril pit boss

Vyberte se grilovací pelety do peletového grilu podle chuti

Pelety na grilování jsou malé válečky vyrobené z lisovaných dřevěných pilin. Vyrábějí se z různých stromů, aby je šlo kombinovat s různými druhy grilovaného masa. 

Zde jsou příklady dostupných variant grilovacích pelet:   

  • třešeň       
  • whisky       
  • jablko   
  • ořech

Aroma dřeva nejvíce ucítíte, pokud si zkusíte v grilu uzením teplým kouřem.  

jaká je spotřeba peletového grilu

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

1-jaka-je-spotreba-pelet-pri-grilovani
2-jaka-je-spotreba-pelet-pri-grilovani
3-jaka-je-spotreba-pelet-pri-grilovani

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit