11099
Pit Boss
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletový gril Pit Boss Series 1600 TITAN
Gril na dřevěné pelety Pit Boss Competition Series 1600 TITAN PB1600CST s masivními nerezovými rošty
| Rozměry grilu (v x š x h) | 164 x 127 x 83 cm |
| Palivo | dřevěné pelety, kapacita zásobníku 18 kg |
| Systém zapalování | elektronické zapalování |
| Grilovací rošt | nerezový grilovací rošt |
| Základní vybavení | dotykový displej, automatický podavač a zapalovač pelet, plech na odkapový tuk, kyblík na tuk, hlavní nerezový rošt, střední a vrchní rošt, přední sklopná police, boční police s háčky na nástroje, 2 sondy do masa |
| Hmotnost | 120 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | vysoce kvalitní ocel s práškovým nástřikem |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 65 °C - 260 °C (přímý plamen až 540 °C) |
| Hmotnost transportního balení | 131 kg |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 134 x 57 x 87 cm |
51 990 Kč
41 990 Kč
15 990 Kč
24 990 Kč
42 990 Kč
57 990 Kč
14 990 Kč
109 990 Kč
24 990 Kč
34 990 Kč
64 990 Kč
28 990 Kč
94 990 Kč
25 990 Kč
34 990 Kč
20 990 Kč
26 990 Kč
12 990 Kč
46 742 Kč
47 592 Kč
39 990 Kč
34 990 Kč
18 990 Kč
24 990 Kč
42 492 Kč
56 990 Kč
54 990 Kč
59 900 Kč
22 990 Kč
25 990 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...