11064
Pit Boss
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Kombinovaný gril s udírnou Memphis Ultimate 2.0 Pit Boss
Pit Boss Memphis Ultimate 2.0 je kombinovaný gril 4v1 s plynovým grilem, grilem na dřevěné uhlí a elektrickou udírnou. Nabízí vysoký výkon, litinové rošty a široké možnosti grilování, uzení i pečení.
Kombinovaný gril s udírnou Pit Boss Memphis Ultimate 2.0 je všestranné řešení pro každého, kdo chce mít na zahradě maximální flexibilitu při přípravě jídla. Spojuje v sobě plynový gril, gril na dřevěné uhlí a samostatnou elektrickou udírnu, které fungují zcela nezávisle na sobě. Díky tomu můžete současně grilovat na plynu, připravovat maso na uhlí a udit nebo péct v uzavřené udírně. Robustní konstrukce, litinové rošty a promyšlené ovládání dělají z tohoto modelu ideální volbu pro náročné domácí kuchaře a milovníky poctivého BBQ.
Nabízí až neuvěřitelnou kombinaci tří zařízení v jednom bez kompromisů ve výkonu i kvalitě zpracování. Umožňuje grilování na plynu i uhlí, pomalé uzení i pečení při vysokých teplotách až do 230 °C. Samostatná elektrická udírna s prosklenými dvířky poskytuje plnou kontrolu nad procesem uzení. Díky velké grilovací ploše, praktickým odkládacím stolům a snadné manipulaci na kolečkách je ideální volbou pro každého, kdo chce na zahradě opravdu univerzální grilovací nástroj bez kompromisů.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 188 x 63 x 125 cm (výška s komínkem) |
| Palivo | plyn, dřevěné uhlí |
| Systém zapalování | elektronické pro plynový gril |
| Grilovací rošt | 4x litinový |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Rozměry grilovacího roštu | 57 x 43 cm - 2x, dohřívací rošt 53 x 21 cm - 2x |
| Hmotnost | 97 kg |
| Barva | černá |
| Udící plocha | 3x rošt: 49 x 36 cm - 2x, 48,5 x 31cm - 1x |
63 640 Kč
35 640 Kč
46 640 Kč
40 640 Kč
37 990 Kč
32 640 Kč
28 990 Kč
6 650 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
3 090 Kč
2 700 Kč
3 290 Kč
35 640 Kč
26 640 Kč
32 640 Kč
43 990 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...