Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 27.11.2020 Erik M.

  Stavba udírny - návod

  Dobrý den, mám v plánu realizovat stavbu domácí udírny, dřevěné a ideálně svépomocí. Marně ale hledám na internetu nějaký návod, jak udírnu postavit. Neměli byste volně k dispozici nějaké plány nebo výrobní výkres ? Díky E.M.
 • 24.11.2020 Petra J.

  Výměna spirály generátoru kouře Bradley

  Dobrý den, nefunguje mi generátor kouře u udírny Bradley Smoker 6. Brikety si generátor podává, nicméně nedochází k jejich hoření. Můžete mi prosím poradit, v čem je problém? Děkuji.
 • 23.11.2020 Lukáš K.

  Proč elektrická udírna vyhazuje pojistky?

  Dobrý den, připojil jsem doma elektrickou udírnu a chvíli po zapnutí mi neustále vypadávají pojistky. Nevíte kde by mohl být problém?
 • 20.11.2020 Ctirad R.

  Generátor kouře u elektrické udírny neposouvá brikety

  Dobrý den, při uzení slaniny v elektrické udírně mi v půlce uzení přestal fungovat posuv udících briket v generátoru kouře. Nevíte, co by mohlo být špatně? Díky
 • 20.11.2020 Jiří F.

  Jakou povrchovou úpravu na dřevěnou udírnu?

  Dobrý den, koupil jsem si u Vás dřevěnou udírnu Master smoker L, chci se zeptat, zda je potřeba dřevo něčím natírat? Nebo jej mohu nechat tak jak je? Děkuji.
 • 19.11.2020 Alena J.

  Rozbitý teploměr v poklici LotusGrill

  Dobrý den, podařilo se nám rozbít teploměr na skleněné poklici grilu Lotus. Musíme koupit celou poklici nebo jde teploměr vyměnit? Děkuji za pomoc.
 • 18.11.2020 Kateřina F.

  Smažené řízky na bezkouřovém grilu Lotus

  Dobrý den, mám doma gril na dřevěné uhlí Lotus. Existuje nějaké příslušenství, na kterém by šly na grilu udělat i řízky, volská oka nebo nějaká zeleninová směs? Děkuji.
 • 17.11.2020 Petr K.

  Bazar udíren

  Dobrý den, chci se zeptat, zda prodáváte taky použité udírny nebo zda máte nějaký bazar na udírny? Díky.
 • 16.11.2020 Martin H.

  Jaký obal na udírnu Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, potřebuji koupit obal na udírnu. Prosím Vás o radu jaký obal bude pasovat na udírnu Borniak BBDS-150 Simple a můžu tak nechat stát udírnu přes zimu venku?
 • 13.11.2020 Jiří E.

  Nefunkční generátor kouře

  Dobrý den, při uzení salámů v elektrické udírně Bradley Original jsem zjistil nedostatečné spalování udících briket Bradley. V míse na popel jsem objevil brikety pouze s lehce očouzeným spodkem. Kde může být chyba? Děkuji.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit