Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 09.11.2022 Jan V.

  Jaký stůl dokoupit k udírně Bradley?

  Dobrý den, nemáte v nabídce nějaký podstavec nebo stůl na který by šlo postavit udírnu Bradley Smoker 6? Rád bych si udírnu koupil, ale nechce se mi k ní ohýbat. Dá se ke stolu přikoupit i boční polička, aby bylo kam odložit nádoby s masem?
 • 08.11.2022 Ondřej M.

  Proč nemá udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku?

  Dobrý den, má udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku? Koukal jsem na produktové fotky i na popis produktu, ale nikde jsem ji neviděl.
 • 07.11.2022 Hynek N.  

  Jak se používá při uzení chytrý hřebík?

  Dobrý den, na facebookové skupině jsem viděl fotky z uzení. Na fotkách byla do masa zapíchnutá sonda teploměru na maso.  Překvapilo mě ale, že od ní nevedl žádný drátek, jak to většinou bývá. Sonda byla také o něco tlustší než normálně a vypadala jako dlouhý hřebík. Netušíte prosím Vás jak sonda funguje? Máte něco takového v nabídce?
 • 04.11.2022 Norbert S.

  Jaký ochlazovač koupit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, jaký ochlazovač mám pořídit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple, kterou jsem koupil v Rakousku? Je vhodný ochlazovač s produktovým číslem ZW-01, který máte na stránkách?
 • 31.10.2022 Marek T. 

  Jak vyrobit vánočku z bůčku?

  Dobrý den, naprosto mě nadchla vánočka z klobás, kterou jsem našel na vašich stránkách. Je možné vyrobit i bůčkovou vánočku?
 • 26.10.2022 Bob Š.

  Mají elektrické udírny Borniak ventilátor?

  Dobrý den, jsou elektrické udírny Borniak vybaveny ventilátorem? Jak ventilátor slouží při uzení?
 • 25.10.2022 Václav K.

  Jak udit krutí maso?

  Dobrý den, máte prosím Vás zkušenost s uzením krůty? Plánujeme rodinnou oslavu a potřebujeme tak vyudit něco většího. Předem děkuju za pomoc. 
 • 19.10.2022 Eliška Z.

  Big Green Egg záruka

  Dobrý den, jak je to prosím vás se zárukou na keramické grily Big Green Egg?
 • 19.10.2022 Martina D.

  Je uzená makrela zdravá?

  Dobrý den, jak je to prosím Vás s uzenými makrelami? Jsou uzené makrely zdravé? Přemýšlela jsem, že bych koupila manželovi elektrickou udírnu jako dárek a zajímalo by mě, zda se v ní dá dělat něco co bych jedla i já.
 • 17.10.2022 Mirek D.

  Jak se liší LotusGrill od ostatních grilů na dřevěné uhlí?

  Dobrý den, jak se LotusGrill liší od ostatních grilů na dřevěné uhlí, které máte v nabídce? Slyšel jsem, že se dá používat i na balkoně, že nekouří.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit