Aplikace iGrill v češtině

Už je to nějaký ten pátek, co na český trh vtrhly jako velká voda digitální termosondy iGrill. Vychytané mašinky, které nejenže měřily teplotu grilovaných pokrmů, ale navíc šly propojit s chytrými telefony a při grilování pak bylo možné využívat různé šikovné aplikace. Až doposud platilo, že všechny aplikace byly v anglickém jazyce. To se teď ale mění. Překladatelé si mákli a vy se tak můžete těšit na aplikace iGrill v češtině!  

Nemusíte hnout prstem

Pokud jste se obávali, že kvůli nastavení digitální termosondy iGrill do češtiny budete muset procházet těžkopádným, desítky minut trvajícím instalačním procesem, obávali jste se zbytečně. Pro aktivování češtiny nebudete muset hnout ani prstem. Český jazyk se nainstaluje automaticky, respektive aplikace si osvojí řeč, kterou máte v telefonu nastavenou jako hlavní.  

Čeština a deset dalších jazyků

Češi ale nejsou jediní, kterým se dostalo zvláštní pozornosti v podobě překladu aplikace iGrill do mateřského jazyka. Kromě češtiny byla aplikace iGrill přeložena také do slovenštiny, slovinštiny, norštiny, islandštiny, polštiny, maďarštiny, řečtiny, chorvatštiny, ruštiny a rumunštiny.

recenze-i-gril-3-weber-25
img-4802
img-4801
img-4797
img-4799
img-4796
img-4794
img-4795
recenze-i-gril-3-weber-12

Aktuality

Archiv aktualit