Kurz grilování s profi kuchaři v prodeji, už máte lístek?

Vstupenky na červnový kurz grilování Weber Grill Akademie pro zákazníky, který se uskuteční v pátek 5. června, jsou již v prodeji a pozvolna mizí.  

Omezený počet míst

Grilovací sezóna 2020 brzy začne a je důležité se na ni pečlivě připravit. Proto i my nezahálíme a již teď - v únoru máme stanovený pevný termín letošního kurzu grilování Weber Grill Akademie 2020.  Letos stejně jako v minulých letech má kurz kapacitu pouhých 20 míst, která od prvního dne lístků v prodeji pozvolna mizí.  Máte-li tedy o účast na kurzu vedeném profesionálními kuchaři Robertem Foukalem a Davidem Izákem zájem, nebo víte o někom, komu by vstupenka na takovou akci udělala radost, neváhejte a objednávejte. Vstupenky na kurz dlouho bez majitele nezůstanou.

Co dobrého se bude grilovat?

Smyslem kurzu je, aby si každý jeho účastník vyzkoušel přípravu všech jídel z menu. Aby se tak mohlo stát, rozdělí se účastníci na tři týmy a pak pod vedením dvou profesionálních kuchařů každý tým připravuje kompletní menu. To se i tentokrát bude skládat z předkrmu, hlavního chodu, dezertu a takové malé jednohubky na závěr.

Kde můžu vstupenky koupit a objednat?

Vstupenky na kurz grilování si můžete zakoupit přímo na stránkách našeho internetového obchodu, případně na emailové adrese obchod@vladeko.cz a nebo na telefonních číslech 777 585 273 nebo 311 678 445 (kontaktní osoba paní Linhartová). Dále nás můžete navštívit přímo v našem Weber Worldu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, Tachlovice. Cena jedné vstupenky je 2 499,-. Vstupenka platí pro jednu osobu.

6
1
veprovy-steak-807
11
5
10
kureci334
grilovana-krkovice-529
veprove-koleno-795
veprove-koleno-780

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit