Brzy bude kurz grilování s profi kuchaři, už máte lístek?

Vstupenky na květnový kurz grilování Weber Grill Akademie pro zákazníky, který se uskuteční v pátek 17. tohoto měsíce, pozvolna mizí a zbývá posledních pár volných míst.  

Posledních pár míst

Grilovací sezóna je v plném proudu a jak vidno, ani chladnější začátek měsíce nemá na dobrou náladu fanoušků grilování žádný vliv. Díky tomu se nám už téměř podařilo naplnit kapacitu letošní kurzu grilování Weber Grill Akademie 2019. Letos stejně jako v minulých letech má kurz kapacitu 20 míst a po posledním víkendu už těch volných míst mnoho nezbývá. Máte-li tedy o účast na kurzu zájem vedeném profesionálními kuchaři Robertem Foukalem a Davidem Izákem, nebo víte o někom, komu by vstupenka na takovou akci udělala radost, neváhejte a objednávejte. Vstupenky na kurz dlouho bez majitele nezůstanou.

Co dobrého se bude grilovat?

Smyslem kurzu je, aby si každý jeho účastník vyzkoušel přípravu všech jídel z menu. Aby se tak mohlo stát, rozdělí se účastníci na tři týmy a pak pod vedením dvou profesionálních kuchařů každý tým připravuje kompletní menu. To se tentokrát bude skládat z předkrmu, hlavního chodu, dezertu a takové malé jednohubky na závěr. Jako předkrm bude pizza a jako hlavní chod se bude podávat zauzený losos s omáčkou wasabi a vepřová pečeně s křupavou kůžičkou a plněnými žampiony, kuře na pivu s bramborovými spirálkami. Coby desert si studenti vyzkouší připravit na grilu čokoládový koláč a ještě grilované banány s čokoládou. V úplném závěru se ještě všechny tři týmy pustí do závěrečné jednohubky -  grilovaných steaků.

Kde můžu vstupenky koupit a objednat?

Vstupenky na kurz grilování si můžete zakoupit přímo na stránkách našeho internetového obchodu, případně na emailové adrese obchod@vladeko.cz a nebo na telefonních číslech 777 585 273 nebo 311 678 445 (kontaktní osoba paní Linhartová). Dále nás můžete navštívit přímo v našem Weber Worldu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97Cena jedné vstupenky je 2 499,-. Vstupenka platí pro jednu osobu.

6
1
veprovy-steak-807
11
5
10
kureci334
grilovana-krkovice-529
veprove-koleno-795
veprove-koleno-780

Aktuality

Archiv aktualit