Grilovací deska LotusGrill - nepostradatelný doplněk ke grilu Lotus!

Aktuálně jsme pro Vás vyzkoušeli oboustrannou grilovací plotnu LotusGrill, která je nabízena pod oficiálním názvem grilovací kámen Teppanyaki. Tato grilovací deska perfektně pasuje na grily Lotus a pro nás se po vyzkoušení stala jeho nepostradatelnou součástí. 

grilovací deska LotusGrill

Grilovací deska má dvě strany. Vroubkovaná strana desky je perfektní pro přípravu steaků, větších kusů masa i hamburgerů. Po ugrilování na mase zůstává naše velmi oblíbená mřížka a maso vypadá výtečně i na oko.

grilovací deska LotusGrill

Druhá strana desky je hladká a hodí se na přípravu slaniny, volských ok a jak jsme se přesvědčili na vlastní oči - usmažíte na ní i naprosto vynikající řízky. Máte-li rádi slané i sladké koláče, hladká strana plotny Vám k tomu poslouží naprosto perfektně.

Grilovací deska LotusGrill

Obě strany mají navíc kolem dokola žlábek, kam odtéká přebytečný tuk a šťávy z masa. Maso se tím na grilu "nedusí", ale skutečně griluje. Díky této grilovací plotně ještě více rozšíříte možnosti využití Vašeho grilu Lotus.

grilovací deska LotusGrill

Po tom, co jsme grilovací kámen LotusGrill vyzkoušeli, můžeme ho vřele doporučit jako jedno z nepostradatelných příslušenství k balkonovým grilům Lotus. Bezkouřové grily Lotus jsou totiž díky své velikosti a zároveň bezkouřovosti naprosto perfektními grily na Váš balkon. S nimi budete grilovat z pohodlí domova a přitom nebudete obtěžovat sousedy nepříjemným kouřem. 

Grilovací deska LotusGrill

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit