Looftlighter je nejlepší způsob jak urychlit zapalování grilu

Máte doma kotlový gril a při každém grilování se moříte s rozžhavením briket? Už vás nebaví čekat půl hodiny a někdy i déle, než se uhlíky pořádně rozpálí? Říkáte si, že by to chtělo nějakou vychytávku, která by proces zapálení grilu urychlila? Tak to se musíte seznámit s naší nejčerstvější novinkou – elektrickým rozpalovačem Looftlighter!

Za pět minut grilujete!

Jednoznačně nejvýraznější předností rozpalovače Looftlighter je rychlost s jakou je schopen rozžhavit brikety/uhlí a připravit tak gril do akce. V optimálním případě je elektrický rozpalovač Looftlighter schopný stáhnout dobu potřebnou pro rozpálení grilu pod pět minut, a to za jakéhokoli počasí, zimu nevyjímaje. Prostě zapnete rozpalovač, chvilku jím budete žhavit brikety a za chvilku můžete normálně grilovat. Looftlighter navíc k rozžhavení briket nepotřebuje žádný plamen, žádný plyn nebo třeba chemický podpalovač – všechno zvládá díky vysoce výkonné topné spirále, která se při plném vytížení dokáže rozpálit až na 600 °C.

Jak to vypadá?

Rozpalovač Looftlighter se skládá ze dvou částí, a sice plastové rukojeti a hlavice z nerezové oceli. Rukojeť má ergonomický tvar a dobře se s ní manipuluje. V nerezové hlavici je umístěna silná topná spirála o výkonu 1 800 wattů, která se při plném zatížení rozpálí až na 600 °C. Elektrický rozpalovač na brikety a dřevěné uhlí Looftlighter se napájí elektrickým proudem a pro tyto účely je vybaven 3 metry dlouhým napájecím kabelem. Cena rozpalovače Looftlighter stojí 1 694 korun a našich webových stránkách jej snadno dohledáte pod produktovým kódem 8516799090.

img-3153
a
img-3154
c
img-3163

Aktuality

Archiv aktualit