Největší gril Lotus XXL u nás skladem!

Sháníte nový gril, který by našel své využití i v domácnosti? Přijďte se podívat k nám na bezkouřový gril značky LotusGrill. Jako jediní v ČR máme vystavenou i jeho největší variantu – LotusGrill XXL. U nás si snadno můžete porovnat grily Lotus a vybrat ten pravý přímo pro Vás.

Grily Lotus

Konstrukce u největšího LotusGrillu je velmi obdobná jako u jeho menších bratříčků. Nerezový rošt grilu Lotus XXL má však úctyhodných 58 cm. Na této ploše už zvládnete ugrilovat opravdu cokoli. Rošt přichytíte ke grilu díky sklápěcím packám. Díky bytelnému stojánku je rošt velmi pevný je nemožné ho při klasickém grilování převrhnout. Gril se odlišuje přidaným ventilátorem - v jeho útrobách naleznete dva samostatně regulovatelné větráky. S tím souvisí i dva oddělené zásobníky na uhlí. Každou jednotlivou součást grilu snadno vyčistíte, a můžete i vložit do myčky.

Gril Lotus XXL

Gril je umístěn na praktickém stojanu, který lze velmi dobře přejíždět z místa na místo díky velkým kolečkům. Ke stojanu je připevněn třemi jednoduchými šrouby ze spodní strany a dá se snadno sundat a případně položit na stůl nebo linku či kamkoli jinam kde Vám bude pasovat. S tímto grilem se nemusíte bát žádné vícečlenné akce, velikost roštu a jeho bytelné zpracování Vás podrží v každé situaci.

LotusGrill XXL

Tak jako k menším grilům i k tomuto velkému lze dokoupit prosklený poklop.  Za pomoci poklopu se Váš gril změní v dokonalého pomocníka na pečení, dušení, vaření. Poklop je ke grilu připevněn robustním pantem, je čistě na Vás, zda jej přiklopíte, nebo necháte gril otevřený.  

LotusGrill XXL

Ke grilu lotus si můžete dokoupit velkou škálu příslušenství. Pro tento gril používáme příslušenství shodné s modelem XL. Pokud dostanete chuť na palačinky stačí využít oboustranné grilovací desky.  Pizza kámen Vám umožní skvělou domácí pizzu nebo dokonce i chléb. Vše je ve Vašich rukách!

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit