Největší kamado gril Big Green Egg v ČR najdete v Tachlovicích!

Obr mezi keramickými grily Big Green Egg dorazil na naši prodejnu! Tak obrovskou, 170 kg vážící novinku máme pro obdivovatel zelených vajíček až teď, téměř na konci grilovací sezóny. Neházíme ale flintu do žita. V grilech Big Green Egg můžete díky použité technologii grilovat nejen na jaře, v létě a na podzim, ale nezklamou Vás ani během velmi chladných zimních měsíců. 

Kamado gril Big Green Egg 2XL

Zelené vajíčko o velikosti 2XL je pořádný kus grilu, který dorazil do našeho skladu hned ve 3 obrovských krabicích. Každá z částí grilu je tedy pečlivě zabalena ve své krabici. Jednak s grilem o takové váze v jednom balení by určitě nedokázal pohnout ani pořádný kulturista a navíc je tím zajištěna bezpečnost zeleného vajíčka při přepravě. 

Kamado gril Big Green Egg 2XL

Kolegové se při jeho montáži pořádně zapotili a nyní už tento obří kamado gril společně se svými menšími sourozenci Big Green Egg našel své místo v naší kamenné prodejně Weber World Tachlovice. Můžeme se tedy pochlubit, že jako jediní v České republice Vám můžeme představit celou rodinku keramických grilů Big Green Egg na jednom místě. Z okraje Prahy Vám cesta k nám zabere pouhých 10 minut a jistě tohoto času ztráveného cestou do našeho showroomu nebudete litovat. 

Kamado grily Big Green Egg

Přijďte i Vy obdivovat tento pořádný kus keramiky. Je na Vás 170 kg vážící keramické monstrum nad Vaše síly? Nevadí! U nás si můžete vybrat jakýkoliv z menších modelů, který bude přesně odpovídat Vaším přáním a požadavkům. 

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit