Nové zásoby litinového nádobí Lodge právě dorazily na sklad!

Ani na konci grilovací sezóny nezahálíme! Aktuálně k nám dorazily další zásoby litinového nádobí značky Lodge. Toto nádobí se velmi rychle stane Vaším nepostradatelným společníkem v domácnosti, na zahradě u grilu, ale i na výletech či při rybaření. Díky široké škále pánví, hrnců i příslušenství si vybere opravdu každý. Vaše vaření po použít litinového nádobí Lodge už nikdy nebude jako dřív.

Litinové nádobí Lodge

Litinové nádobí Lodge je prvotřídní masivní nádobí přímo z Ameriky, kde je vyráběno letitou tradicí. Litinové nádobí je zcela čistá litina neboli taky cast iron a neobsahuje žádnou další chemii ani "chemické" nepřilnavé povrchy. Jedná se o přírodní materiály, které si zamilujete a se správným zacházením Vám budou sloužit desítky let. Litinové nádobí se v tomto období krásně hodí i pod stromeček a potěší nejednoho fanouška grilování.

Litinové nádobí Lodge

Toto litinové nádobí můžete bez problému používat na plynovém sporáku, indukční nebo sklokeramické desce, bez problému i uvnitř grilu, a díky vysoké tepelné odolnosti i přímo v ohništi nebo otevřeném ohni. Není nad to si tyto masivní kousky pořádně osahat a prohlédnout. Neváhejte a navštivte nás v naší prodejně v Tachlovicích, kde se Vám budeme rádi věnovat, a společně vybereme ten správný kousek přímo pro Vás.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit