Přijďte se podívat na nový kamado gril PitBoss! Skladem!

I když letos zatím není ideální začátek grilovací sezóny, je stále na co se těšit. Právě k nám dorazila novinka od výrobce PitBoss a to v podobě keramického kamado grilu. A je to opravdu macek! Je to gril ze silné keramiky s váhou 115 kg, který má robustní a kvalitní konstrukci. Avšak díky čtyřem kvalitním kolečkům, které lze i zabrzdit, nebude manipulace i s takto těžkým grilem žádný problém.

kamado gril pitboss

Kamado gril PitBoss na dřevěné uhlí dokáže splnit úkol klasického zahradního grilu, ale i udírny či horkovzdušné trouby. Mezi hlavní přednosti keramiky totiž patří, že skvěle odráží teplo a tím dochází uvnitř ke kýžené cirkulaci vzduchu a teplo se tím rovnoměrně vede úplně celou vnitřní částí grilu.

Skvělé Kamado pro Low & Slow

To však není všechno! Mimo již výše popsaného je tento druh grilu vynikající pro nepřímé grilování, zejména pro grilování metodou Low and slow (velice populární v Americe – můžete si tak připravit a ochutnat kousek Ameriky i u Vás doma). Metoda grilování Low and slow, tedy dlouhotrvající grilování na méně stupňů, (důležitá je stálá a neměnná teplota, při které se maso peče) je určená pro ty zkušenější, ale samozřejmě je možné, aby ji vyzkoušel i začátečník.

kamado gril pitboss

To všechno je možné s grilem zkusit a zažít díky keramickému deflektoru, který je součástí grilu a dá se také použít pro přípravu pizzy či pro upečení chleba.  Provozní teplota v grilu může dosahovat až 350° C.

Inspiraci a recepty, co byste mohli grilovat, můžete velice lehce nalézt na našich webových stránkách v sekci Recepty na grilování. Recepty jsou zde roztříděné na několik kategorií. Například je zde kategorie drůbež na grilu či hovězí na grilu, ale také recepty na uzení či grilovací koření nebo omáčky.

kamado gril pitboss

Seznámit se s grilem kamado PitBoss a prohlédnout si jej můžete v naší prodejně v Tachlovicích. Bude možné si vybrat mezi šedou, černou a modrou variantou. Jedná se o opravdu úctyhodný a krásný gril a při jeho rozměrech zajisté oceníte dopravu zdarma, kterou při nákupu nabízíme.

Pokud zatím nemáte zkušenost s keramickými grily a stále váháte, je tento gril ideální volbou. Poměr cena / výkon je velmi lákavý i ve srovnání s konkurenčními grily a může přesvědčit v rozhodování ty co vybírají ten pravý gril. Už cítíte tu vůni grilovaného masa nebo zeleniny?

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit