Zapalovací komín je základem pohodlného grilování

Grilování na dřevěném uhlí má neopakovatelnou atmosféru, která přispívá k tomu, že se kotlové grily stále drží na prvním místě žebříčku popularity zahradních grilů. A to i přes strmý vzestup plynových a elektrických grilů. V čem ale kotlové grily trochu zaostávají je prodleva mezi zapálením briket a započetím grilování. V tomhle směru mají plynové a elektrické grily výhodu. Otočíte knoflíkem a hoříte, stisknete čudlík a hoříte. Ale i kotlové grily se s tímto umí vypořádat. Nemají knoflíky, nemají čudlíky…místo toho používají zapalovací komín.  

S komínem je zapalování grilu úplně jiná písnička

Se zapalovacím komínem se prodleva mezi zapálením grilu a započetím grilování smrskne na cca 10 až 15 minut. To je méně než polovina času, který byste normálně strávili žhavením briket či uhlíků bez komínu. Kompaktní zapalovací komín stojí 599 korun a v našem e-shopu mu náleží katalogové číslo 7447.

Zapalovací komín

Kromě samotného zapalovacího komínu vám můžeme nabídnout také celý zapalovací set Rapid Fire. Ten obsahuje kromě zapalovacího komínu také jedno malé balení briket Weber a balíček zapalovacích kostek. Zapalovací set Rapid Fire prodáváme za cenu 799 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 17631.

Zapalovací komín si můžete prohlédnout v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde jej máme vystavený a navíc vám bude k ruce jeden z našich odborných poradců, který ochotně zodpoví vaše případné dotazy.

rapidfire-001
dsc-0658
dsc-0664
dsc-0669
dsc-0682

Aktuality

Archiv aktualit