Který obal pasuje na gril Campingaz 2 Series RBS?

Dobrý den, sháním obal na gril Campingaz 2 Series RBS. Jaký obal mi bude na gril pasovat? Děkuji.
05.10.2021 Alena B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V naší nabídce máme obal, který je přímo určený na váš gril Campingaz 2 Seriers RBS. Jedná se o ochranný obal na gril Premium XL od stejnojmenného výrobce. Pořízení obalu jednoznačně doporučujeme, protože poslouží jako skvělá ochrana proti dešti, sněhu, prachu či jiným nečistotám. Gril Campingaz 2 Series RBS je mimochodem výborná volba na grilování pro více lidí na zahrádce, nebo v okolí vaší chaty. Díky svým rozměrům, ale není bohužel tak mobilní. 

gril 2 serie RBS

Hledáte-li mobilnější variantu, abyste se nemuseli grilování vzdávat ani na dovolené v kempu a dalších místech, doporučujeme některý z kousků z kategorie grilů Campingaz Plancha. Grily z této kategorii se dají snadno přenášet a použít kdekoliv bez složitého montování. Za nás mohu doporučit gril Campingaz gril Master Plancha LX, který zaujme slušivým designem, díky kterému se bude gril vyjímat na každém balkonu či terase. Ke grilu Master Plancha LX můžete připojit běžnou propanbutanovou lahev, což je další výhoda. PB lahve jsou velice rozšířené a můžete je zakoupit například i na benzínových pumpách. Navíc k tomuhle mobilnímu krasavci dostanete sadu pro připojení k PB lahvi zdarma spolu s čistícím sprejem. I pro tento gril máme samozřejmě v naší nabídce obal na gril Campingaz Plancha, který dokonale pasuje i na další grily z kategorie Plancha. 

gril campingaz plancha

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich tec

Aktuality

Archiv aktualit