V čem se liší grily Campingaz Master 4 Series Classic SBS a Master 4 Series LXS Black Edition?

Dobrý den, můžete mi prosím říct, v čem je gril Campingaz Master 4 Series Classic SBS lepší v porovnání s grilem Master Series 4 LXS Black Edition? Děkuji za odpověď.
17.06.2019 Jakub F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Oba poptávané grily patří do kolekce luxusních plynových grilů Master Series a jsou mezi nimi dva zásadní rozdíly. Na první pohled je nejvýraznějším rozdílem barva grilu. Zatímco model Campingaz Master 4 Series Classic SBS černošedý, plynovému grilu Master 4 Series LXS Black Edition dominuje černá barva. Další rozdíl mezi poptávanými grily je v hořácích.

Oba grily mají v základní výbavě 4 trubkovité hořáky z nerezové oceli, ale model Master 4 Series Classic SBS disponuje navíc speciálním hořákem SBS, který je umístěn mezi první a druhý hořák z leva a slouží k zvlášť prudkému grilování při velmi vysoké teplotě. Tímto způsobem se skvěle připravují například hovězí steaky apod. S tím souvisí i drobné rozdíly ve výkonu a spotřeba, přičemž model Master 4 Series Classic SBS je o něco výkonnější než model Black Edition, ale také má o něco vyšší spotřebu. Jinak se grily v ničem zásadním neliší.

Pokud se pro některý z poptávaných grilů rozhodnete, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete vyhledat v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde máme velkou výstavku grilů, a vaše případné otázky zodpoví jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit