Prodloužená otevírací doba duben - září na prodejně v Tachlovicích

Grilovací sezóna už klepe na dveře a my jsme si toho dobře vědomi. Od 1. dubna proto prodlužujeme otevírací dobu naší prodejny. Nově k nám můžete zavítat i v sobotu a ve všední dny nás tu najdete o hodinu déle.

Nová otevírací doba v prodejně s grily a udírnami v Tachlovicích:

  • pondělí 9:00 – 18:00    
  • úterý    9:00 – 18:00
  • středa  9:00 – 18:00 
  • čtvrtek 9:00 – 18:00   
  • pátek   9:00 – 18:00   
  • sobota  9:00 – 15:00

prodejna s grily v Tachlovicích

Naše prodejna se skládá z venkovní části a dvou uzavřených showroomů. Najdete zde všechny druhy grilů. Je tedy zcela na Vás, jestli sáhnete po plynu, elektrice nebo upřednostníte tradiční grilování na dřevěném uhlí. Vybírat u nás můžete z těchto typů grilů:    

prodejna s grily Tachlovice

Spolupracujeme s celou řadou světoznámých značek. Jedná se jak o osvědčená jména, tak o nováčky na českém trhu, kteří slaví úspěch v zahraničí. A protože je celosvětově známo, že Češi mají rádi nejen dobré pivo, ale i grilování, rozhodli se k nám expandovat.

prodejna s grily Tachlovice

prodejna s grily Tachlovice

prodejna grilů Tachlovice

Keramické grily Big Green Egg jsou světovou jedničkou ve své kategorii. I ty u nás najdete, a to ve všech ve všech provedeních - od stolního MiniMaxu až po největší keramický gril 2XL Big Green Egg. Keramický gril je láska na celý život, proto je dobré jeho výběr nepodcenit. Někdy je to těžké, ale nebojte, budete nás mít po ruce. Navíc si můžete všechny grily prohlédnout, což Vám také usnadní výběr.

Na své si také přijdou milovníci udíren. V naší prodejně si můžete udírny, které máme v nabídce, na místě i vyzkoušet.

prodejna s grily tachlovice

Kromě testovacích udíren tu máme řadu udíren vystavených. Najdete tu elektrické udírny, prosklené udírny, ale také klasické dřevěné udírny, jejichž výrobu jsme svěřili do rukou našich truhlářů.   

prodejna s udírnami Tachlovice

prodejna s udírnami Tachlovice

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit