Bazar udíren

Dobrý den, chci se zeptat, zda prodáváte taky použité udírny nebo zda máte nějaký bazar na udírny? Díky.
16.11.2020 Petr K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel bazarové udírny neprodáváme. V nabídce máme nové a plně funkční udírny se zárukou. Naše nabídka udíren je opravdu velmi široká. Ať už si vybere z elektrických udíren, udírnu dřevěnou s topeništěm nebo přemýšlíte o generátoru kouře, vše najdete na naší prodejně v Tachlovicích. Velké množství udíren z naší nabídky máme zároveň na prodejně vystavenou, takže není problém se na cokoli zeptat a fyzicky si to „osahat“.

dřevěná udírna

S uzením máme bohaté zkušenosti. Přímo u nás na firmě několikrát ročně udíme a testuje pro Vás dostupné udírny. Jestli jsi vyberete klasickou dřevěnou udírnu, nebo zvolíte pohodlnější elektrickou udírnu je už plně na Vás. My Vám řekneme, v čem se liší, co se nám na nich líbí a nelíbí. Udíren jen strašná spousta, každá má něco, čím umí zaujmout. Důležité je jakou máte představu o uzení vy a podle toho vybere tu správnou.

dřevěná udírna Master Smoker

V případě, že si budete chtít vědět další informace k uzení nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit