Co je součástí balení Kamado grilu PitBoss XL?

Dobrý den, jaké příslušenství je součástí balení Kamado gril Black PitBoss XL?
Dalibor K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V základním vybavení Kamado grilu Black PitBoss nemůže chybět jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je deflektor. Toto příslušenství slouží k rovnoměrnému rozvedení tepla po celém grilu – toho dosáhnete tak, že jej umístíte mezi rošt a žhavé uhlíky, jako je tomu na obrázku. Takto umístěný deflektor můžete využít i k přípravě masa za pomoci grilovací metody Low and Slow.kamado gril pitboss

Deflektor můžete využít také jako pizza kámen, stačí ho jen obrátit vzhůru nohama.

kamado gril pit boss

Další nástroj, který naleznete v balení je pohrabáč pro manipulaci s rozžhaveným uhlím a dále Vám také přijde vhod pro odstranění popela z topeniště grilu.

kamado gril pit boss

Aby toho nebylo málo PitBoss Vám k tomuto krasavci přibalil ještě dva boční stolky, které Vám usnadní manipulaci se vším, co je ke grilování potřeba. Stolky se dají sklopit, nemusíte se tak bát nedostatku místa. Rozměr stolku je 33 x 44,5 cm. Každý ze stolků má čtyři háčky, pro zavěšení kleští a dalšího příslušenství.

kamado gril pit boss

Pro rozšíření grilovací plochy se skvěle hodí nástavbový grilovací rošt, který krom toho, že vám zvětší grilovací plochu a umožní připravit jídlo pro více osob najednou, tak se skvělé pro grilované jídlo, které nevyžaduje až takový žár, protože rošt se nachází dál od uhlíků.

kamado gril pit boss

Posledním kouskem, který Vám PitBoss ke grilu věnuje je slušivý obal, chránící před škrábanci a nečistotami.

kamado gril pitboss

Veškeré zmíněné příslušenství naleznete také v šedé variantě grilu Kamado gril Nardo Gray PitBoss XL,pokud by se Vám nelíbila černá varianta.

kamado grily pitboss

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit