Dá se termoregulátorem pro topnou spirálu do 4,5 kW ovládat elektrická udírna Kaiser 250?

Dobrý den, mám zájem o napojení termoregulátoru pro topnou spirálu do 4,5kW, který nabízíte na vašem webu, na topnou spirálu elektrické udírny Kaiser 250. Je to možné? Děkuji za odpověď.
Josef Č.

Naše odpověď:

Dobrý den Josefe, Vámi zmiňovaný termoregulátor pro topnou spirálu do 4,5kW lze naprosto jednoduše propojit s topnou spirálou elektrické udírny Kaiser 250. Propojení spirály s termoregulátorem výrazně zjednoduší nastavení požadované teploty a její udržení po celou dobu uzení.

termoregulátor pro udírny

Pro další zlepšení kontroly teploty a pohodlí doporučujeme zvážit i další dostupné regulátory, jako je například regulátor teploty Wifi Inkbird s WiFi připojením, který je rovněž kompatibilní s Vaší elektrickou udírnou Kaiser. Díky němu pak můžete svou udírnu ovládat pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu přímo z pohodlí domova.  

termoregulátor pro udírny

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství k udírnám nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit