Funguje gril Weber Performer Deluxe i bez plynového hořáku?

Dobrý den, měl bych zájem o zahradní gril Weber Performer Deluxe, ale nechce se mi používat ten plynový hořák. Musí být hořák při grilování zapnutý, nebo lze gril používat i bez plynového hořáku? Děkuji za odpověď.
15.04.2019 Daniela V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný gril na dřevěné uhlí Weber Performer Deluxe je sice vybavený plynovým hořákem, ale ten slouží pouze k urychlení rozpalování briket před začátkem grilování. Jinak samotný gril funguje stejně jako ostatní grily na dřevěné uhlí a plynový hořák nemusíte vůbec používat. Kotlový gril Weber Performer Deluxe GBS 57 cm stojí 15 490 a v našem e-shopu jej najdete pod katalogovým číslem 15501004.

V případě, že budete mít o poptávaný gril nadále zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do našeho Weber Worldu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde můžete vše, co vás bude zajímat, probrat s jedním z našich odborných poradců.

a
p6090251
p1050555
p1050564
p1050563

Aktuality

Archiv aktualit