Grilování na Big Green Egg v dešti

Dobrý den, nemůže dojít k poškození grilu Big Green Egg při grilování v dešti? Děkuji Vám za odpověď.
06.08.2020 Eliška P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Keramický gril Big Green Egg je na grilování za horšího počasí jako dělaný. Neobsahuje žádné elektrické části, u kterých by díky vlhkosti mohlo dojít k poškození. Keramickým částem grilu nemůže silný déšť ani sníh nijak ublížit. Jediné, co by si zasloužilo po grilování v dešti Vaši pozornost, jsou kovové části grilu, zejména závěsné panty a větrací dvířka, která několikrát ročně ošetřujeme silikonovým sprejem. Po každém grilování také doporučujeme ošetření regulačního poklopu rostlinným olejem. Nikdy však nepoužíváme olivový olej!!!

grilovani-na-big-green-egg-v-desti

V případě, že hodláte keramický gril Big Green Egg nechat stát venku celoročně, můžete si pro jeho větší pohodlí pořídit ochranný obal na gril Big Green Egg z nepromokavého materiálu, který nabízíme ke všem velikostem Vajíček. Díky němu budou i kovové a litinové části v naprostém bezpečí.

grilovani-na-big-green-egg-v-desti

Pokud máte o krycí obal na keramický gril Big Green Egg zájem nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

grilovani-v-bge-v-desti-0004
grilovani-v-bge-v-desti-0002
grilovani-v-bge-v-desti-0003

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit