Jak dlouhé jsou sondy do masa u teploměru Inkbird IBT-4XS?

Dobrý den, sháním teploměr na měření teploty masa při uzení a váš model IBT-4XS od Inkbird vypadá jako dobrá volba. Mohli byste mi prosím říct, jak jsou dlouhé ty sondy? Zapichují se přímo do masa? A kde se umístí vlastní teploměr? Děkuji za odpověď.
Petr N.

Naše odpověď:

Dobrý den Petře, teploměr do masa  Inkbird IBT-4XS je vybaven čtyřmi sondami, z nichž tři mají délku 13 cm a jsou určeny pro přímé zapichování do masa. Tyto sondy jsou ideální pro přesné měření vnitřní teploty různých typů masa během uzení nebo grilování. To vám zajistí, že maso bude vždy propečené přesně podle vašich představ.

Čtvrtá sonda je speciálně určena pro měření teploty uvnitř udírny či grilu. To vám pak poskytne kompletní přehled o teplotě v prostředí, kde maso udíte či grilujete. 

teploměr inkbird

Digitální panel teploměru Inkbird IBT-4XS by měl být umístěn v bezpečné vzdálenosti od zdroje tepla, aby nedošlo k jeho poškození. Díky Bluetooth spojení a kompatibilní aplikaci můžete teplotu sledovat pohodlně na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Tak můžete udržet kontrolu nad vařením bez nutnosti být neustále u grilu nebo udírny. Teploměr je navržen tak, aby mohl být používán venku a je vybaven magnetem pro snadné připevnění na kovové části grilu nebo udírny.

teploměr inkbird

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů na maso nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit