Jak je možné kontrolovat teplotu uvnitř plynového grilu Outdoorchef?

Dobrý den, jak mohu kontrolovat teplotu uvnitř mého plynového grilu? Jaký mám vybrat teploměr? Děkuji za pomoc.
15.10.2021 Pavel B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Většinou je teploměr součástí grilu a je umístěn na víku grilu. Zda teploměr je či není v základním vybavení grilu lze vyčíst v popisu grilu, nebo je ciferník který zobrazuje teploty vidět na fotkách produktu.

teploměr na víku grilu Outdoorchef

Teploměr na grilu Outdoorchef Dualchef 425G 

V případě, že vlastníte gril, který nemá v základním vybavení teploměr, tak nezoufejte. V naší nabídce naleznete spoustu teploměrů na maso, které můžete použít uvnitř grilu. Stačí se jen rozhodnout o jaký typ teploměru byste měl zájem. Teploměrů, které se dají využít v grilech je celá řada. Obyčejně se ke grilům dokupují vpichovací teploměry, aby měl kuchař přehled o vnitřní teplotě grilovaného masa. Díky tomu si může být jistý, že maso bude ugrilované přesně podle vašich představ. Pokud byste však chtěl kontrolovat vnitřní teplotu v grilu, doporučujeme vybrat takový teploměr, který bude mít dostatečně dlouhý drátek, který Vám umožní umístit displej teploměru na vhodné místo ke kontrolování teploty. 

teploměr na maso Outdoorchef

Teploměr na maso Outdoorchef Gourmet Check Pro

Další možností jak sledovat teplotu uvnitř grilu je bezdrátový teploměr.  Mezi nejprodávanější bezdrátové teploměry patří vpichovací sony od značky Meater, které výrobce dodává ve třech možných provedeních. Nejlevnější varianta MEATER bezdrátový teploměr na maso obsahuje jednu sondu a hodnoty se zobrazují v telefonní aplikaci, která je k dostání zdarma na App Store i na Google Play. Pokud Vám nebude stačit dosah Bluetooth, který je u tohoto teploměru 10 metrů, doporučujeme pořídit MEATER+ bezdrátový teploměr na maso, jehož dosah připojení je až 50 metrů. Plánujete-li používat sondu na více kusů masa najednou nebo každý ze strávníků má rád maso jinak propečené, můžete si zakoupit MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso, kde se nacházejí hned čtyři sondy, díky nim budete mít dění v grilu zcela pod kontrolou. 

bezdrátový teploměr meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo jejich příslušenství neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit