Jak je to s dopravou Big Green Egg?

Dobrý den, jak je to s dopravou Big Green Egg? Přivezete mi ho na adresu nebo si pro něj musím dojet? Taky by mě zajímalo, jak se vejde do auta, protože ho mám v plánu občas vzít na chatu.
Daniel N.

Naše odpověď:

jak je to s dopravou big green egg

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Gril Big Green Egg je zabalen v pevné kartonové krabici s vyztuženými rohy, které ho chrání před nárazy. Celkem existují tři možnosti, jak se k Vám gril může dostat:       

  • přepravní společnost       
  • expresní doprava (Praha a střední Čechy)
  • osobním vyzvednutím na naší prodejně

Běžnou dopravu pro nás zařizují společnosti Toptrans a DPD. Pokud na gril hodně pospícháte můžete zvolit expresní dopravu a do 24 hodin bude gril u Vás. Tuto službu však poskytujeme pouze pro Prahu a střední Čechy a to našimi vlastními auty.

přeprava grilu big green egg

Jestliže byste si chtěl gril vyzvednou osobně na naší prodejně a v krabici se nevejde do Vašeho auta, je tu ještě možnost gril pro převoz vybalit z krabice. V každém případě je nutné gril při přepravě připevnit a ideálně obalit polystyrénem či bublinkovou fólií, které sníží pravděpodobnost rozbití keramiky. Keramika je skvělý materiál, co se týče izolace teploty a vlhka, nicméně je také velmi křehká na což je dobré pamatovat právě při přepravě.

V případě, že budete mít další otázky ohledně keramických grilů Big Green Egg nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jak-je-to-s-dopravou-big-green-egg
2-jak-je-to-s-dopravou-big-green-egg

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit