Jak lze u grilu Big Green Egg urychlit proces zapalování briket?

Dobrý den, uvažuji o koupi keramického grilu Big Green Egg Small. Kromě grilu bych si rád pořídil také něco na urychlení zapálení grilu. Můžete mi něco takového nabídnout? Děkuji za odpověď.
Monika K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro urychlení rozpalování briket nebo dřevěného uhlí vám můžeme doporučit elektrický rozpalovač briket Looftlighter. Jedna se o elektrický fukar s topnou spirálou o výkonu 1 800 wattů, díky které dokáže Looftlighter rozpálit brikety během několika málo minut. Výhodou je, že rozpalovač je možné používat nejen venku, ale i v místnosti a kromě grilů s ním můžete zapalovat i krby. Rozpalovač briket Looftlighter stojí 1 694 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 8516799090.

V případě, že budete mít o keramický gril Big Green Egg Small a rozpalovač briket Looftlighter zájem, nebo kdybyste se nás chtěla zeptat na něco dalšího, neváhejte se na nás obrátit. Volat můžete na naší zákaznickou linku, případně nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do Vladeka v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde máme gril vystavený, a vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich technických poradců.

100-4006
100-3994
100-4004
100-3998
100-4000

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit