Jak připojit ochlazovač k udírně Borniak?

Dobrý den, chci se zeptat co všechno potřebuji přikoupit pro připojení ochlazovače kouře k udírně Borniak. Děkuji.
09.11.2020 Barbora H.

Naše odpověď:

Dobrý den, pokud si ochlazovač kouře koupíte na naší prodejně či našich internetových stránkách, není potřeba nic dokupovat. Dodáváme kompletní set, který můžete napojit na udírnu a začít udit. V případě že  jedná o elektrickou udírnu Borniak tento set ochlazovače kouře obsahuje:

  • ochlazovač kouře,
  • flexibilní kouřovod 
  • dvě šroubovací svorky

ochlazovač kouře Borniak

V případě, že jste zakoupila ochlazovač jinde a máte opravdu pouze ochlazovač kouře je potřeba dokoupit flexibilní potrubí + šroubovací svorky, které slouží pro propojení s udírnou.

trubka ochlazovače kouře Borniak

Na ochlazovač kouře se umístí generátor kouře, proto je ochlazovač vybaven praktickou mystičkou na sběr popela. Z ochlazovače poté vede flexibilní trubice do udírny. Čím delší trubici budete mít tím chladnější kouř bude.

Udírna Borniak s ochlazovačem kouře

V případě, že budete mít další otázky ohledně ochlazovače kouře nebo jiného příslušenství k udírnám, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit