Jak se na grilu Weber Q 3200 griluje nepřímou metodou?

Dobrý den, na vašich stránkách mě zaujal plynový gril Weber Q 3200. Můžete mi poradit, jak se na grilu Q3200 griluje nepřímou metodou? Zatím jsem jí zkoušel jen na grilu na dřevěné uhlí a s plynovým si nevím rady. Děkuji za pomoc.
06.02.2019 Vlastimil K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. U plynového grilu Weber Q 3200 se k metodě nepřímého grilování používá velký tepelný rošt a velký tepelný štít. V praxi to vypadá tak, že na grilovací rošt položíte tepelný štít, kterým odcloníte žár ze středu grilu do stran, čímž docílíte totožného efektu, jako když u kotlového grilu přesunete žhavé uhlíky z prostředka grilu ke stranám. Na tepelný štít se pak položí tepelný rošt, na kterém pak normálně grilujete. Tepelný štít i tepelný rošt od nás dostanete ke grilu Weber Q 3200 zdarma jako dárek.

Pokud budete mít o plynový gril Weber Q 3200 nadále zájem, nebo kdyby vás zajímalo ještě něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Můžete nás oslovit prostřednictvím naší zákaznické linky, nebo nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde máme gril vystavený, a s vašimi případnými dotazy si poradí jeden z našich odborných poradců.

2
bucek-v-pivni-marinade-489
dsc-1780
3
veprove-koleno-796

Aktuality

Archiv aktualit