Jak se používá při uzení chytrý hřebík?

Dobrý den, na facebookové skupině jsem viděl fotky z uzení. Na fotkách byla do masa zapíchnutá sonda teploměru na maso.  Překvapilo mě ale, že od ní nevedl žádný drátek, jak to většinou bývá. Sonda byla také o něco tlustší než normálně a vypadala jako dlouhý hřebík. Netušíte prosím Vás jak sonda funguje? Máte něco takového v nabídce?
Hynek N.  

Naše odpověď:

jak se používá chytrý hřebík

Zdravíme Hynku, podle Vašeho popisu sondy to nejspíše bude teplotní sonda do masa Meater. Tato sonda je zároveň tím nejlepším, co můžeme z kategorie teploměrů na maso pro měření vnitřní teploty masa nabídnout. Jedná se o bezdrátový teploměr, který naměřenou teplotu zobrazuje v aplikaci Vašeho chytrého telefonu. Data ze sondy Meater se pak přenáší do mobilu za pomoci Bluetooth. Sondu je možné připojit jak k zařízením s iOS (iPhone, iPad..), tak k telefonům a tabletům s Androidem.

Po připojení k příslušenému zařízení se Meater používá jako každý jiný teploměr pro měření vnitřní teploty masa. Aby vnitřní teplota masa byla naměřena správně, musíte špičku teploměru zapíchnout do nejsilnější části, které se říká jádro. Jakmile je sonda zapíchnuta, je čas dát maso do udírny. Meater ale nemusíte používat pouze při uzení, perfektně Vám poslouží i při grilování v jakémkoliv zahradním grilu, ale i doma při pečení v kuchyni v elektrické troubě. 

jak se používá chytrý hřebík

Jak funguje aplikace k chytrému hřebíku Meater?

Software ve Vašem telefonu je alternativou displeje, ke kterému je běžně sonda teploměru připojena drátkem.  V samotné aplikaci uvidíte aktuální vnitřní teplotu a teplotu v okolí masa, která je měřena širší černou částí sondy. Hlavně díky tomu Vám pak může sonda připomínat hřebík. Součásti aplikace Meater je také řada užitečných upozornění, které se můžete spravovat v nastavení. Díky notifikacím budete například vědět, jestli už maso dosáhlo cílové teploty, nebo zda není teplota v okolí masa příliš vysoká.  

jak se používá chytrý hřebík

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství pro udírny nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

chytrý hřebík meater

1-jak-se-pouziva-chytry-hrebik-pri-uzeni
2-jak-se-pouziva-chytry-hrebik-pri-uzeni
3-jak-se-pouziva-chytry-hrebik-pri-uzeni

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit