Jak se používá rozpalovač briket Looftlighter?

Dobrý den, na vašem webu mě zaujal elektrický rozpalovač briket. Můžete mi říct, jak se to používá a dá se s tím roztápět i v krbu uvnitř místnosti? Děkuji za odpověď.
05.02.2019 Jakub B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný elektrický rozpalovač Looftlilghter je vhodný jak pro venkovní použití, tak pro použití v interiérech. Můžete s ním rozpalovat brikety či dřevěné uhlí v grilech, ale zvládnete s ním také roztopit krb na klasické dřevo. Použití je velmi jednoduché. Do grilu vložíte patřičnou dávku briket nebo dřevěného uhlí, přiložíte k nim hlavici rozpalovače a zmáčknete tlačítko. Hlavici rozpalovače přidržte u briket zhruba tak po dobu 10 až 15 vteřin. Poté oddalte zapalovač na vzdálenost přibližně 10 centimetrů od uhlíků a ožehujte brikety dalších 10 až 20 vteřin. Pro dokonalé rozhoření všech briket je potřeba je ještě cca 30 až 60 vteřin krouživými pohyby ožehávat. Při správném postupu rozpálíte gril do pěti minut, bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Elektrický rozpalovač Looftlighter stojí 1 694 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 8516799090.

V případě, že bude váš zájem o elektrický rozpalovač briket a dřevěného uhlí i nadále trvat, nebo kdybyste měl nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

img-3159
a
img-3165
c
img-3154

Aktuality

Archiv aktualit