Jak skladovat elektrický gril přes zimu?

Dobrý den, prosím Vás o radu. Máme na balkoně gril Weber Q1400, elektrický. Co s ním přes zimu? Může zůstat v obale na balkoně, nebo je lepší ho dát do místnosti. Ptám se z důvodu elektrosoučástek. Děkuji Vám za odpověď.
13.11.2019 Jan V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Je dobře, že se ptáte na uskladnění grilu v mrazech. Standardně je dostačující pokud gril chrání obal na gril Weber Q1400. U elektrického grilu, např. jako máte vy gril Weber Q1400, ale doporučuji koncovku s elektrickým teplotním regulátorem vytáhnout z těla grilu a ponechat jí přes zimu v interiéru. Gril pak bude sloužit i v dalších sezónách bez problémů.

V případě, že teplotní regulátor opomenete uskladnit nebo dojde k jeho poškození jiným způsobem, není třeba házet flintu do žita. Teplotní regulátor pro gril Weber Q1400 je výrobcem dodáván jako náhradní díl a na našem internetovém obchodě je standardně skladem. 

V případě, že byste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Místo připojení regulátoru grilu
skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0006
skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0002
skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0001

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit