Jak skladovat plynovou bombu ke grilu přes zimu?

Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu plynovou bombu nechat přes zimu připojenou ke grilu, který zůstane celou zimu venku na terase pouze zakrytý ochranným obalem? Děkuji.
18.12.2020 Luboš K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Pokud neplánujete plynovou bombu přes zimu využívat, doporučujeme ji  od plynového grilu odpojit. Bombu jako takovou můžete nechat bez problému venku i přes zimu - pod stříškou úplně ideální. Na fotce níže můžete vidět, že u nás na firmě taktéž skladujeme plynové bomby celoročně venku. Nicméně plynovou hadici s regulátorem bych osobně odpojil z grilu a schoval do tepla. Plynová hadice a její těsnění tak nebudou namáhány mrazem a prodloužíte tím jejich životnost.

skladování plynových láhví   

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových lahví, nebo grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Neváhejte nás kontaktovat za každé situace. Žádný dotaz pro nás není mimo mísu.  

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit