Jak skladovat sondu Meater?

Dobrý den, koupil jsem si od Vás sondu Meater. Jsem s ní velmi spokojený a vše funguje jak má. Nejsem si ale jist kam ji dát, když ji nebudu delší dobu používat. Mohu sondu Meater v takovém případě umístit do nabíječky?
Pavel H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. MEATER bezdrátový teploměr na maso je vybaven zmíněnou sondou. Když je sonda vybitá, umisťuje se do dřevěného pouzdra, který zároveň slouží jako nabíječka. V zadní části pouzdra je totiž kryt, který skrývá prostor pro umístění baterie typu AAA. Jedna baterie dokáže sondu nabít více než 100x. Pokud víte, že teploměr nebudete delší dobu používat, můžete umístit sondu do zmíněného pouzdra. Výrobce v takovém případě doporučuje vyndat baterii, pro případ že by vytekla, což by mohlo poškodit sondu teploměru.

sonda meater

Nicméně k situacím, kdy nebude pro teploměr využití  bude docházet jen zřídka, protože sondu můžete použít jak v grilu, tak v  elektrické troubě. Milovníci uzenin ocení, že sondu můžete využít i v udírně. Sonda monitoruje teplotu masa a teplotu v jeho okolí. Data sonda ze sondy se pak zobrazují v aplikaci telefonu, která je dostupná pro iOS a Android.

sonda meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství, grilů nebo udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.    

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit