Jak urychlit rozpalování dřevěného uhlí v Big Green Egg?

Dobrý den, před nedávnem jsem si pořídil keramický gril Big Green Egg Small a potřeboval bych něco na urychlení rozpálení dřevěného uhlí. Prodáváte nějaký fukar, rozpalovač nebo tak něco? Děkuji za odpověď.
Petr Č.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Na rozpalování dřevěného uhlí vám můžeme nabídnout elektrický rozpalovač Looftlighter. Rozpalovač je vybaven topnou spirálou i výkonu 1 800 wattů, díky které rozžhaví uhlíky do dvou minut. Elektrický rozpalovač Looftlighter stojí 1 694 korun a v našem e-shopu jej najdete pod číslem 8516799090.

V případě, že bude váš zájem o elektrický rozpalovač Looftlighter trvat i nadále, nebo kdybyste se chtěl přeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete například prostřednictvím naší zákaznické linky, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do našeho obchodu Vladkeo v Tachlovicích, kde si můžete rozpalovač Looftlighter prohlédnout na vlastní oči a s vašimi případnými dotazy si poradí jeden z našich odborných poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit