Jak urychlit zapalování kotlového grilu?

Dobrý den, prodáváte nějaký rozpalovač na uhlíky? Mám doma kotlový gril a při větrnějším počasí to trvá hrozně dlouho, než gril zapálím. Díky za odpověď.
07.02.2019 Tomáš L.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro co nejrychlejší rozžhavení briket nebo dřevěných uhlíků vám můžeme nabídnout elektrický rozpalovač Looftlighter, který dokáže rozžhavit brikety nebo uhlíky za méně než pět minut a to bez použití plamene, plynu nebo chemických podpalovačů. Looftlighter rozpaluje brikety pomocí topného tělíska o výkonu 1 800 wattů a dokáže vyvinout žár až ve výši 600 °C. Pro napájení se rozpalovač připojuje do sítě, a to napájecího kabelu o délce 3 metry. Rozpalovač má ergonomickou rukojeť z tvrdého plastu a hlavici z nerezové oceli. Uvnitř hlavice je silná topná spirála o příkonu 1,8 kW schopná vyvinout žár až do výše 600 °C. Elektrický rozpalovač briket stojí 1 694 Kč a na našich webových stránkách ho najdete pod produktovým kódem 8516799090.

V případě, že budete mít o elektrický rozpalovač Looftlighter zájem, nebo kdybyste měl nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete například na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete vyhledat přímo v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vše, co vás zajímá, proberete s jedním z našich technických poradců.

b
a
img-3153
6249-a
img-3154

Aktuality

Archiv aktualit