Jak vařit na Big Green Egg?

Dobrý den, gril Big Green Egg jsem dostal minulý měsíc jako dárek k narozeninám. Četl jsem, že se v něm dá udělat téměř cokoliv. Já ho ale zatím použil ke grilování steaků. Mohli byste mi prosím poradit, jak využít gril na plno?
Bohuslav H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Keramické grily Big Green Egg jsou po právu označovány jako multifunkční venkovní kuchyně. Můžete je využít na různé tepelné úpravy masa, zeleniny i ostatního jídla jako:     

  • přímé grilování    
  • pečení 
  • nepřímé grilování 
  • vaření
  • uzení

vaření v grilu big green egg

V grilu si tak opravdu můžete připravit vše, na co si vzpomenete, a to včetně příloh. Jen je třeba mít po ruce ještě vhodné litinové nádobí, které bude do Vašeho grilu pasovat. 

ConvEGGtor = důvod proč lze gril Big Green Egg využít na různé způsoby přípravy jídla

conveggtor big green egg

ConvEGGtor pro keramické gril Big Green Egg je nepostradatelným příslušenstvím, pokud chcete využít plný potenciál keramického grilu. Tento keramický doplněk totiž rozvádí teplo po celém grilu a zároveň tlumí žár, který působí z keramického topeniště přímo na rošt. To je žádoucí u všech stylů vaření vyjma přímého grilování, kde se jedná o velice rychlou úpravu menších kusů masa a steaků. 

uzení na big green egg

V grilech Big Green můžete i udit!

V případě, že budete mít další otázky ohledně keramických grilů Big Green Egg nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jak-varit-na-big-green-egg
2-jak-varit-na-big-green-egg
3-jak-varit-na-big-green-egg

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit