Jak výraznou vůni mají udící brikety Bradley Smoker javor?

Dobrý den, udil jsem vepřové udícími briketami Bradley s příchutí javoru, ale nezaznamenal jsem žádnou vůni. Když jsem udil na třešňových, chuť byla mnohem výraznější.
07.12.2020 Miloš K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Javorové brikety na uzení obecně produkují jemnou sladkou vůni. Záleží i na tom, jak moc jste citlivý. Pokud rád udíte vepřové, určitě vyzkoušejte ořešák, je poměrně univerzální a hodí se i pro uzení kuřecího masa a sýrů. Má takovou uzenou vůni, která připomíná vůni šunky. Pekanové dřevo má takovou bohatší vůni než právě ořech, kterému se ale hodně podobá. Ideální na pomalé uzení při nízkých teplotách. Skvělé na uzení vepřového, kuřecího, jehněčího, ryba sýrů. Mesquite je považované za nejvýraznější dřevo. Udí se na něm hovězí a zelenina. Buk je klasika, na které můžete udit skoro všechno a neuděláte chybu. Pokud jste spokojený s třešní, zkuste určitě i jabloň nebo jiné ovocné stromy. Nabídka udících briket Bradley Smoker Vás opravdu nezklame, můžete vybírat z mnoha příchutí a vybrat pro sebe tu pravou. 

Udící brikety Bradley Smoker

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren a uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit