Jaká grilovací deska pasuje do grilu LotusGrill XXL?

Dobrý den, je možné koupit oboustrannou grilovací plotnu pro gril na dřevěné uhlí LotusGrill XXL? Děkuji.
Kateřina S.

Naše odpověď:

Dobrý den Kateřino, na gril na dřevěné uhlí LotusGrill XXL není výrobcem přímo určena žádná oboustranná grilovací deska. Do této velikosti grilu LostusGrill ale můžete použít oboustranný půlkruhový litinový tál Monolith Classic.

Při pořízení dvou půlkruhových tálů pak máte možnost grilovat na jedné polovině na hladké části, na druhé pak na části vroubkované a nebo samozřejmě můžete mít hladkou a vroubkovanou celou grilovací plochu. Hladká strana se perfektně hodí pro přípravu palačinek, míchaných vajec, zeleniny či plodů moře. Vroubkovaná část je určena na steaky, burgery i větší kusy masa. Litina výborně kumuluje teplo a používá se zvlášť na prudké grilování.

jakou plotnu koupit ke grilu LotusGrill XXL

Další možností je pak oboustranná litinová deska Outdoorchef od švýcarského výrobce grilů. Tato kruhová litinová deska je určená pro plynové a elektrické grily i grily na dřevěné uhlí. Vyrobena je z litiny s povrchem z porcelánového smaltu. Deska je navíc vybavena nerezovými uchy pro snadnou manipulaci.

jakou plotnu koupit ke grilu LotusGrill XXL

Ať už vyberete jakkoliv, mějte na paměti, že se jedná o litinové nádobí. V žádném případě ho nedávejte do myčky nádobí ani do mikrovlnky. Všechny ostatní spotřebiče a zdroje tepla jsou povoleny. 

Pokud budete mít další dotazy ohledně grilů LotusGrill nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit