Jaká je nejnižší provozní teplota elektrické udírny Borniak?

Dobrý den, na vašich stránkách mě zaujali elektrické udírny Borniak UWD 150. Mám zájem zejména o uzení studeným kouřem. Můžete mi říct jaká nejnižší výše provozní teploty, kterou lze udírně nastavit? Děkuji za odpověď.
28.05.2019 Kristýna P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vzhledem k tomu, že tepelné čidlo uvnitř elektrické udírny se spouští až při teplotě 49 °C, začíná nejnižší nastavitelná provozní teplota právě na této hodnotě – na 49 stupních Celsia. Elektrická udírna Borniak UWD-150 stojí 25 690 korun a na našich webových stránkách jí najdete pod katalogovým číslem UWD-150.

V případě, že budete mít o elektrickou udírnu Borniak UWD 150 nadále zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete například prostřednictvím naší zákaznické linky, případně můžete pro tyto účely využít kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) kde můžete vše probrat s jedním z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit