Jaká je nosnost roštu v grilu Master Touch GBS Premium SE E-5775?

Dobrý den, můžete mi prosím říct, jakou nosnost má grilovací rošt v grilu Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775? Některé typy příslušenství z kolekce GBS vypadají dost těžce a bytelně, tak bych rád věděl, zda se nemůže rošt časem poškodit. Děkuji za odpověď.
18.02.2019 Jan S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V kotlovém grilu Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775 je stejný grilovací rošt jako ve starších modelech a s tím vámi popisované problémy nikdy nenastaly. Ač se to na první pohled nezdá, tak GBS rošt, kterým je poptávaný gril vybaven je dosti bytelný a něco vydrží. Máme rošt ozkoušený i při mnohem větším zatížení, než jaké představují komponenty z kolekce příslušenství Weber GBS a nikdy se s roštem nic nestalo.

V případě, že budete mít o poptávaný gril na dřevěné uhlí Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775 nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si o všem můžete promluvit s jedním z našich technických poradců.

d
a
100-3513
c
b

Aktuality

Archiv aktualit